2017. December 13. Szerda, Luca napja

A tankönyvosztással kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adom:

Mivel a tankönyvek csak 2016. aug. 30-án érkeznek meg intézményünkbe, így a tankönyvosztás 2016. szept.1-jétől fog kezdődni, szervezett formában, az osztályfőnökök segítségével, iskolaidőben.

Először csak az ingyen tankönyvre jogosult tanulók tudják felvenni tankönyveiket, a szükséges igazolások bemutatása után.

A fizetős tanulók csekkjei a mai napig nem érkeztek meg az iskolába, a KELLO utolsó tájékoztatása szerint a csekkek leghamarabb szeptember elején érkeznek majd. Emiatt a fizetős tanulók egyelőre nem tudják átvenni könyveiket. Amint megérkeznek a csekkek intézményünkbe, kiosztásra kerülnek a tanulóknak és a befizetés után, a befizetett szelvény felmutatásával vehetik majd át tankönyveiket a fizetős diákok. Bízunk abban, hogy mihamarabb itt lesznek a csekkek és zökkenőmentesen megtörténhet a tankönyvek kiosztása a fizetős tanulók részére is.

Együttműködésüket és megértésüket köszönöm!

Üdvözlettel: Háló-Csenda Anikó tankönyvfelelős

48. hét: 2017. 11. 27 - 12. 01-ig