2019. Augusztus 18. Vasárnap, Ilona napja

PROJEKT ÖSSZEFOGLALÓ

Tisztelt Asszonyom/Uram!

Örömünkre szolgál, hogy a képzési szolgáltatásainkat igénybe veszik! Naprakész információkkal igyekszünk tájékoztatni Önöket lehetőségeikről, kötelezettségeikről.

Engedjék meg, hogy figyelmükbe ajánljuk a Vidékfejlesztési Program „Agrárgazdasági képzések és felkészítő tréningek” című, VP1-1.1.1-17 kódszámú felhívás 1844603224 azonosítószámú projektünket.

Kedvezményezett neve:

Szentannai Sámuel Középiskola és Kollégium

Engedély szám

E-001120/2015

Ügyfél-azonosító szám:

Cím:

5300 Karcag, Szentannai Sámuel utca 18.

Elérhetőségek:

Telefon: 59/312-744
szentannai.felnott@gmail.com

A pályázati felhívás neve, kódszáma:

Agrárgazdasági képzések és felkészítő tréningek című, VP1-1.1.1-17 kódszámú felhívás

A projekt címe, azonosító száma:

Agrár Ágazati Tudásfejlesztés a Keleti Régióban 1844603224

A szerződött támogatás összege:

1 009 738 067 Ft

A támogatás mértéke (%-ban):

A projekt megvalósításának kezdete:

A projekt tervezett befejezési dátuma:

2022.12.31.

Célunk, hogy az agrárgazdaság szereplői részére változatos tartalmú és igényeiknek megfelelő ismeretszerzési lehetőségeket biztosíthassunk a megvalósuló szakmai képzések résztvevőinek. Az Európai Unió és Magyarország Kormányának támogatásával megvalósuló projekt kedvezményezettjeként a Vay Ádám Gimnázium, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium, valamint konzorciumi partnerei által meghirdetett képzések az alábbi tevékenységet végzők részére nyújthatók:

• mezőgazdasági termelő,
  • erdőgazdálkodó,
  • élelmiszer-feldolgozó,

tevékenységet végzők részére, akik természetes személy ügyfél esetén akár személyesen, akár az általa képzésre kijelölt alkalmazottja útján, valamint nem természetes személy ügyfél esetén a vezető tisztségviselője vagy az általa képzésre kijelölt alkalmazottja, tagja útján, családi gazdálkodó ügyfél esetén a családi gazdaság vezetője vagy tagja, mint meghatalmazott útján részt vehetnek a képzésen.

A képzésben résztvevők 10 %-os költség hozzájárulással szerezhetnek szakmai végzettséget.

A támogatást igénylő egy naptári évben kizárólag egy támogatott képzésre köthet szerződést a képzésen résztvevő a közvetett kedvezményezettel. Újabb támogatott képzésen való részvételre irányuló szerződés megkötésére kizárólag az előző évben/években megkötött szerződés szerinti képzés sikeres elvégzését követően van lehetőség.

S.sz.

A képzés megnevezése

OKJ száma

A képzési program felnőttképzési engedélyszáma

1.

ao4 Aranykalászos gazda

31 621 02

E-001120/2015/A001

Jelentkezni lehet személyesen az iskola felnőttképzési irodájában, az alábbi elérhetőségeken és az online jelentkezési lap kitöltésével is!

Mobil: 06/70-197-99-90

E-mail: szentannai.felnott@gmail.com

Felnőttképzés 06/59/312-744

JELENTKEZÉS ESETÉN RÉSZLETES TÁJÉKOZTATÁST ADUNK!

VP1-1.1.1-17

Agrárgazdasági képzések és felkészítő tréningek

Az „Agrárgazdasági képzések és felkészítő tréningek” című, VP1-1.1.1-17 azonosítószámú projekt célja, hogy az agrárgazdaság szereplői változatos tartalmú és igényeiknek megfelelő ismeretszerzési lehetőségeket biztosíthassanak a projekt keretében megvalósuló szakmai képzések résztvevőinek.

A képzések az alábbi tevékenységeket végzők részére nyújthatóak:

– mezőgazdasági termelő vagy
– erdőgazdálkodó vagy
– élelmiszer-feldolgozó

tevékenységet végzők, illetve nem természetes személy ügyfél esetén a vezető tisztségviselője vagy az általa képzésre jelölt alkalmazottja, tagja, családi gazdálkodó ügyfél esetén a családi gazdasági vezetője vagy tagja, mint meghatalmazott.

2019. augusztusától az alábbi képzést indítjuk

(A képzés nevére kattintva további információ érhető el)

Képzés megnevezése, kódszáma

Időtartama

Tervezett költség

Képzésben résztvevő által finanszírozott összeg

ao4 Aranykalászos gazda
OKJ 31 621 02

480 óra

32 256 Ft/fő

2020-ban indítandó képzés

Képzés megnevezése, kódszáma

Időtartama

Tervezett költség

Képzésben résztvevő által finanszírozott összeg

ao4 Aranykalászos gazda
OKJ 31 621 02

480 óra

32 256 Ft/fő

Aranykalászos gazda bizonyítvány megszerzése után az alábbi gépkezelői jogosítványokat lehet igényelni:

– 37 kW teljesítmény-határ feletti traktor
– 2 méter feletti vágóasztal szélességű önjáró mezőgazdasági betakarítógép
– Fejő- és tejfeldolgozó gép
– Keltetőgép

Jelentkezési lap letöltése:

Aranykalászos gazda jelentkezési lap

Az Európai Unió és a Magyar Állam támogatásával megvalósuló projekt.
Konzorciumot vezető iskola: Vay Ádám Gimnázium, Mezőgazdasági és Szakképző Iskola és Kollégium (http://www.vayadam.hu/)

Pályázathoz kapcsolódó dokumentumok:

Adatkezelési tájékoztató